Lajme

I FUNDIT/ Shpërthen në flakë makina nëTiranë, ja çfarë ka ndodhur (VIDEO)

Advertisements

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në autostradën nga TEG-u drejt Tiranës në afërsi të mbikalimit të Saukut.

Siç shihet nga pamjet e dërguara nga qytetarët për Panorama.al, makina është e përfshirë nga zjarri ndërkohë që personat që ndodheshin brenda mjetit, fatmirësisht kanë dalë jashtë.

Nuk dihet ende shkaku i zjarrit, ndërkohë që nga informacionet e para, nuk raportohet për të lënduar.

Advertisements

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Advertisements

Related Articles

Back to top button