Lajme

I FUNDIT/ Tërmeti godet Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

Advertisements

Një tërmet ka goditur pak minuta më para vendin tonë!

Mësohet se magnituda e këtij tërmeti ishte 4.1 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 2 kilometrash!

Epiqendra ishte në Senicë, qarku i Vlorës!

Advertisements

Nuk ka ende raportime për dëme materiale apo njerëz të lënduar! / Shqipëria Ime

Advertisements

Related Articles

Back to top button