Lajme

I FUNDIT/ Vajzës nga Tirana i digjet ‘Benzi’ në Vlorë

Advertisements

Përfshihet nga flakët një mjet në Vlorë.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Rilindja”.

Në brendësi të automjetit të parkuar tip “Benz”, në pronësi të A. Xh, banuese në Tiranë, ka rënë zjarr.

Foto Ilustruese

Në vendin e ngjarjes shkuan zjarrfikëset që lokalizuan dhe fikën flakët.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button