Lajme

I gjallë apo i vdekur? Salianji me tone të forta trondit me deklaratën dhe zbardh lëvizjen e policisë: Ervis Martinajn e njoftuan të largohej nga…

Advertisements

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, me tone të forta ka dhënë detaje për të shumëkërkuarin Ervis Martinaj.

“Ju kanë ikur personat me rekorde më të tmerrshme, di gjë ku e ke Talo Çelën. Kur dihet se ai qarkullon në qytet, e policia qarkullon kot,

ku e keni se e keni shpallur 100 herë në kërkim, ku e keni Suel Celën, Ervis Martinaj, ku është gjallë a vdekur.

Advertisements

5 minuta para se ai të shkonte në hotel, e njoftuat që të ikte se kishit një tjetër plan për të”, deklaroi Salianji në fjalën e tij në Kuvend.

Advertisements

Related Articles

Back to top button