I ka ndodhur një fatkeqësi e madhe, ja pse Arbër Hajdari nuk është sot si opinionist në BBV

0
166

Pak më parë ka filluar spektakli ‘live’ i të martës i Big Brother Albania dhe direkt ra në sy mungesa e opinionistit Arbër Hajdari.

Ai nuk do të jetë në mbrëmjen e sotme sepse i ka ndodhur një fatkeqësi familjare, gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Arbëri pak më parë përmes një njoftimi në rrjetet sociale.