Lajme

I pandalshëm boksieri shqiptar, shtrin në tapet kundërshtarin

Advertisements

Boskieri shqiptar Muhamet Qamili bëri një ndeshje të madhe.

Me grushtet e tij të fuqishëm ka shtrirë në tapet kundërshtarin.

Një gjest antisportiv i kundërshtarit ka bërë që në raundin e dytë të ndërpritet ndeshja, dhe arbitri t’i japë fitoren Qamilit.

Advertisements

Ndërkohë që miliona shqiptarë janë në pritje të zbritjes në ring të Florian Markut.

Advertisements

Related Articles

Back to top button