HomeRozeI thonë ke marrë për burrë të ziun Këngëtarja shqiptare s’pyet për...

I thonë ke marrë për burrë të ziun Këngëtarja shqiptare s’pyet për llafet: Ka ardhur në Shqipëri për pushime, me burrin dhe të bijën

Këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe ditë me shi në martesën e saj amerikane, me reperin e njohur si Big D.

Para disa kohësh qarkulloi lajmi se Linda dhe reperi, tashmë prindër të një vajze, janë ndarë. Direkt pas këtyre fjalëve, Linda doli live në “Instagram” shumë provokuese, ndërsa realizonte një set fotosh seksi në pishinë.

Gjatë komunikimit me ndjekësit, ajo shfaqej e entuziazmuar pas ndarjes dhe me ironi deklaroi se është e hapur për njohje të reja, vetëm që kandidati të jetë me letra amerikane, në mënyrë që ta këtë më të thjeshtë lidhjen e re.

Këngëtarja, e cila nga një vajzë mbipeshë është shndërruar në një femër supe rse ksi, nuk e ka vr arë asnjëherë mendjen për këto lajme. Dhe siç duket edhe nga fotot, gjithçka shkon mirë në jetën e saj./Panoramaplus.al

Must Read

spot_img