Ia vodhën në Milot, ky është ‘Audi Q7’ i 21-vjeçarit nga Kosova

0
211

Ky është ‘Audi Q7’ i 21-vjeçarit nga Kosova, Meriton Ahmetaj, mjet të cilin ja vodhën në aksin Milot-Rrëshen mbrëmjen e së dielës.

Sipas denoncimit të të riut për Report Tv, disa persona të armatosur i kanë bllokuar rrugën dhe i kanë marrë ‘Audi Q7’, e më pas janë larguar përgjatë Rrugës së Kombit në drejtim të Rrëshenit.