Lajme

Identifikohet 19-vjeçari shqiptar që humbi jetën së bashku me tre shokët në Itali

Advertisements

Një aksident tragjik me katër viktima, mes tyre një 19-vjeçar shqiptar ndodhi rreth orës 2:00 pas mesnate në Treviso të Italisë.

19-vjeçari shqiptar që humbi jetën së bashku me tre shokët e tij të huaj, është identifikuar si Xhuliano Këlliçi.

Tre viktimat e tjera janë Daniel De Re, 18 vjeç, Daniel Ortolanv, 19 vjeç dhe Marco Da Re, 19 vjeç.

Advertisements

Ata ishin duke udhëtuar me një makinë tip “Polo” kur shoferi humbi kontrollin dhe mjeti doli nga rruga. Përplasja ishte shumë e fortë dhe rezultoi fatale për katër të rinjtë.

Advertisements

Related Articles

Back to top button