Lajme

Ilir Meta shkon në fshatin e Ramës: Fundjavë të mbarë nga Vunoi miq!

Advertisements

Ish-presidenti Ilir Meta dhe tashmë kreu i Partisë së Lirisë, prej disa ditësh ndodhet në jug të vendit. Ai po merr pjesë në kampin veror të të rinjve të partisë së tij, pas 5 vitesh mungesë sepse ishte në postin e Presidentit.

Advertisements

Sot, në një nga ditët e qëndrimit në jug, Meta ka shkuar në fshatin turistik të Vunoit, vendlindja e nënës së kryeministrit Rama. “Të dashur miq, nga Vunoi, parajsa e rivierës shqiptare, ju uroj një fundjavë të mbarë të gjithëve”, shkruan kreu i Partisë së Lirisë dhe ndan foton e mëposhtme.

Advertisements

Related Articles

Back to top button