HomeLajmeIronia e Genc Sejkos: Bora Muzhaqi duke bërë betimin, Mbas Borës duhet...

Ironia e Genc Sejkos: Bora Muzhaqi duke bërë betimin, Mbas Borës duhet të jetë betuar Edi…

Aktivisti i njohur Genc Sejko, nëpërmjet një reagimi në Facebook, ka postuar një foto të Ministres së Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, ku Ministrja shihet duke u betuar në Presidencë.

Reagimi i Sejkos:

“Bora Muzhaqi duke bërë betimin. Mbas Borës duhet të jetë betuar Edi”.

Must Read

spot_img