Lajme

Ish-polici kapet me kanabis dhe vaj hashashi në makinë (Emri)

Advertisements

Një ish-efektiv i Policisë është arrestuar mbrëmjen e sotme në Kuçovë.

Mësohet se në prangat e policisë është vënë Sokol Dardha, ish-punonjës i Policisë deri në vitin 1997.

albsig

Aksioni i policisë ka nisur pas informacioneve të marra në rrugë operative për Dardhën, i cili dyshohej se tregtonte kanabis prej kohësh.

Advertisements

Në makinën e tij tip “Ford” janë gjetur sasi të lëndës narkotike kanabis si dhe vaj hashashi.

Advertisements

Related Articles

Back to top button