Lajme

Ish-presidenti Meta jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Advertisements

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka lajmëruar se do të zhvillojë sot një takim me strukturat lokale të kësaj partie në Elbasan.

Meta u shpreh se duhen bashkuar energjitë për t’i rikthyer Elbasanit paqen, sigurinë, zhvillimin dhe rininë.

“Sonte në ora 19:00 do të jem në Elbasan, në këtë qytet simbol të dijes, artit, kulturës dhe patriotizmit, në takimin e parë me përfaqësues dhe strukturat lokale të Partisë së Lirisë.

Advertisements

Të bashkojmë energjitë për t’i rikthyer Elbasanit paqen, sigurinë, zhvillimin dhe rininë!”, ka shkruar Meta.

Advertisements

Related Articles

Back to top button