Ju ka marrë malli për Renato Mekolli dhe “Hell’s Kitchen 4”? Tani thyerjet e pjatave dhe të bërtiturat do t’i shohim përditë

0
153

Sezoni i ri televiziv po afron dhe të gjithë jemi sy e veshë për emisionet që do të nisin nga shtatori.

Një ndër to është edhe program “Hell’s kitchen”, që gjithmonë ka ngjallur debate e ka patur shikueshmëri të lartë.

Së fundmi në një ‘ask’, autorja Olsa Muhameti është pyetur se ku fillon ky format dhe ajo ka lënë Renaton të përgjigjet.

Ky i fundit zbuloi më shumë duke treguar se do të kemi “Hell’s kitchen” përditë në sezonin e katërt.

“Flak e tym, po do kemi dhe një Hell që do jemi ditë përditë o Zot i madh”-shprehet Renato.

“Mos i nxirr të gjitha”-i thotë Olsa.

Presim me padurim të mësojmë dhe datën e nisjes së sezonin 4.