Lajme

“Kanë mbyllur sytë”, Klodiana Lala zbulon informacionin e fshehtë: Cila është makina ‘VIP’ që…

Advertisements

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala herë pas here denoncon ngjarje të rënda që ndodhin në vend.

Së fundmi ajo ka bërë me dije në rrjetet sociale se makina e një personazhi të njohur është aksidentuar te mbikalimi i Kasharit dhe sipas saj Policia nuk ka bërë asnjë reagim zyrtar.

Advertisements

“Cila eshte makina VIP qe eshte perplasur te Mbikalimi i Kasharit dhe te gjithe kane mbyllur syte?”, shkruan Lala.

Advertisements

Related Articles

Back to top button