HomeLajmeKëta janë dy deputetët shqiptarë që kanë nga 27 shtëpi

Këta janë dy deputetët shqiptarë që kanë nga 27 shtëpi

Këta janë dy deputetët shqiptarë që kanë nga 27 shtëpi.

Nëse shohim ndër vite se si ka ndryshuar pasuria e deputetëve, rezulton se bëhet fjalë për shifra me 9 zero.

Ka shumë nga ata që kanë miliarda lekë.

Më të pasurit rezultojnë deputetët që janë njëkohësisht dhe biznesmenë. Agron Shehaj dhe Tom Doshi kanë më shumë të ardhura, të cilat janë me miliona euro

Pas tyre vijnë emra si Astrit Veliaj, Adnor Shameti dhe Agron Çela, që po ashtu kanë të ardhura të shumta për shkak dhe të bizneseve të tyre.

Adnor Shameti dhe Astrit Veliaj kanë nga 27 shtëpi, ndërsa Tom Doshi 15.

Po ashtu Monika Kryemadhi ka përfituar 8 apartamente dhe i ka shitur.

Për emra të tjerë si Erjon Braçe, Bashkim Fino, Sadri Abazi, bie në sy se kanë makina të shtrenjta

Must Read

spot_img