ADS
HomeSportKëtu mund ta ndiqni duelin e Florian Markut për titullin e kampionit

Këtu mund ta ndiqni duelin e Florian Markut për titullin e kampionit

Florian Marku do të ndeshet sot për titullin e kampionit IBF International.

Marku dhe Maxim Prodan do të ndeshen para duelit kryesor të mbrëmjes që zhvillohet mes Anthony Joshua dhe Oleksandr Usyk.

Boksieri shqiptar kishte disa probleme dje në matjet e peshës, por ato i kaloi dhe sonte mund ta realizojë ëndrrën e tij.

Marku dhe Prodan ndeshen në peshën ‘welter’, diku rreth orës 20:00 sipas kohës sonë lokale.

Duelin me Markut dhe Prodan mund ta shikoni duke klikuar KËTU. /Periskopi/

Must Read