HomeLajmeKëtu mund ta shikoni meçin Robin Krasniqi vs Dominic Bosel Live

Këtu mund ta shikoni meçin Robin Krasniqi vs Dominic Bosel Live

Sonte Robin Krasniqi mbron titullin e tij të kampionit, në duelin me Dominic Bosel.

Krasniqi e fitonte titullin e tij pikërisht ndaj këtij kundërshtari, por e drejta për revanash u aktivizua dhe dyshja përballën përsëri sonte, përcjell Periskopi.

Meçi mes Krasniqit dhe Bosel do të zhvillohet me fillim nga ora 23:00.

Kampionin e botës mund ta ndiqni në Art1 dhe Klan Kosova, në platformën ArtMotion.

Ata që nuk kanë akses në këto platforma mund ta shohin meçin duke klikuar

Linku 1 – Shiko ketu meçin

https://twitter.com/i/broadcasts/1nAJEYmnlpvJL

Linku 2 – Shiko ketu meçin

https://twitter.com/i/broadcasts/1nAJEYmnlpvJL

Must Read

spot_img