Lajme

Klodiana Lala zbardh detaje nga krimi që tronditi Tiranën: Si ndodhi vrasja e dyfishtë

Advertisements

Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e dyfishtë që ndodhi sot në rrugën “Islam Alla” në Tiranë, ku vëllai vrau me armë vëllain dhe kunatën e tij.

Viktimat janë bashkëshorte me njeri-tjetrin me mbiemër Muskurti me origjinë nga Dibra dhe janë vrarë brenda pronës që menaxhonin.

Ngjarja ndodhi në rrugën Islam Alla. Mësohet se krimi ndodhi brenda një agjencie turistike, ku trupat e pajetë ndodhen ende në skenën e krimit.

Advertisements

Fill pas krimit të rëndë autori i ngjarjes është larguar nga vendi i ngjarjes.

Advertisements

Related Articles

Back to top button