Roze

Konfirmohet ribashkimi? Semi poston foton e parë të Donaldit dhe Borës

Advertisements

TIRANË- Pas një sage të gjatë “dramash”, dedikimesh, këngësh, thashethemesh e çdo gjëje tjetër, më në fund duket se ribashkimi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt është zyrtar.

Advertisements

Mbrëmjen e djeshme ka qenë Semi Japuaj, shoqja e ngushtë e moderatores së “Dancing with the Stars” ajo që ka postuar një foto të tyren bashkë.

Advertisements

Këngëtarja ka publikuar një foto të saj me aktorin dhe Borën, teksa janë duke ndjekur Sunny Hill dhe bashkangjitur shkruan: “Shokë përgjithmonë”.

Advertisements

Related Articles

Back to top button