Lajme

Krimi në familje trondit Tiranën, një person vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën! Arratiset bashkë me armën e krimit

Advertisements

Krimi në familje trondit Tiranën, një person vret me armë

Një vrasje e dyfishtë është regjistruar pasditen e sotme në rrugën “Islam Alla” në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se një person dyshohet se ka qëlluar në drejtim të vëllait dhe kunatës duke i lënë ata të vdekur.

Advertisements

Menjëherë pas ngjarjes ai është arratisur bashkë me armën e krimit. Policia po heton për rrethanat e ngjarjes ndërkohë që po punohet për kapjen e autorit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button