Ky është 34-vjeçari, pronari i lokalit që u vr*a derisa ishte ulur në tavolinë me miqtë

0
36

Bledar Muça, 34-vjeçar u vra mbrëmë në Lushnje, derisa ishte i ulur në një tavolinë me miqtë, në lokalin e tij.

Të dyshuarit kanë qëlluar nga një makinë në lëvizje drejt tij, ndërsa Muça ishte i ulur në tavolinë së bashku me disa persona të tjerë.

Muça, baba i dy fëmijëve, nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra dhe humbi jetën rrugës për në spital.