HomeLajmeLAJM I FUNDIT Avioni përfundon jashtë pistës në Rinas, detajet e para

LAJM I FUNDIT Avioni përfundon jashtë pistës në Rinas, detajet e para

Një incident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aeroportin e Rinasit ku një avion gjatë uljes ka pësuar defekt në rrota duke rrëshqitur në pistë pa to derisa ka dalë jashtë.

Sipas raportimeve nuk ka persona të lënduar megjithëse situata shkaktoi tension dhe ankth te ekuipazhi dhe se është avion mallrash.

Ende nuk janë mësuar shkaqet e këtij incidenti.

Must Read

spot_img