Lajme

LAJM I FUNDIT/ “Tronditet” Elbasani! Të shtëna me armë zjarri pranë stadiumit, dyshohet për viktima

Advertisements

Të shtëna me armë zjarri kanë tronditur mbrëmjen e sotme Elbasanin. Burime për “Fax News” bëjnë me dije ska mbetur i vrarë një person nga të shtënat pranë stadiumit të qytetit ‘Elbasan Arena’.

Advertisements

Polici dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë

Advertisements

Related Articles

Back to top button