Lajme

LAJMI FUNDIT/ Aksident i rëndë në vend, 3 makina bëhen ‘copash’ me njëra-tjetrën (FOTO)

Advertisements

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e së enjtes në aksin Librazhd-Elbasan në vendin e quajtur kthesa e Murrashit.

Siç shihet edhe në foto mjetet janë përplasur me njëra tjetrën.

Në aksident janë përfshirë dy makina të vogla dhe një furgon.

Advertisements

Furgoni dhe njëra nga makinat janë me targa maqedonase.

Advertisements

Related Articles

Back to top button