Lajme

LAJMI FUNDIT/ ‘Kris’ arma në vend, detajet e para

Advertisements

Burime bëjnë me dije për Panorama.al se shënjestër e plumbave është bërë një automjet tip Audi.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka persona të lënduar. Nga këqyrja paraprake e makinës, janë vënë re se plumbat kanë deportuar në njërin prej xhamave të tij.

Advertisements

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit

Advertisements

Related Articles

Back to top button