Lajme

LAJMI FUNDIT/ Mbytet i riu në plazhin e Spillesë (EMRI)

Advertisements

Një 30-vjeçar është mbytur në plazhin e Spillesë. I riu Denis Xhelo ka qenë duke notur, kur është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 23.08.2022, shtetasi D. Xh., 30 vjeç, duke notuar në plazhin e Spille, dyshohet se është mbytur në ujë.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Related Articles

Back to top button