HomeLajmeLëkundje të fuqishme tërmeti, ja magnituda dhe epiqendra

Lëkundje të fuqishme tërmeti, ja magnituda dhe epiqendra

Një tërmet i fortë ka goditur vetëm pak minuta më parë ishullin e Kretës në Greqi.

Mësohet se magnituda ishte 5.6 e shkallës Rihter

Lëkundjet erdhën nga një thellësi fokale prekj 5 kilometra

Nuk ka ende raportime për dëmtime në njerëz apo materiale./Shqipëria Ime

Must Read

spot_img