Lajme

Lirohet nga detyra e zv.ministrit Ardi Veliu, Balluku: Do i ngarkohen detyra të rëndësishme në ditët në vijim

Advertisements

Ardi Veliu është liruar nga posti i zv.ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë.

Ky lajm u bë me dije nga zv.ministrja Belinda Balluku, e cila gjithashtu pas përfundimit të mbledhjes së qeverisë tha se është liruar nga detyra edhe Dallëndyshe Bici nga posti i zv.ministres së Mbrojtjes.

albsig

“Sot janë marrë dy vendime. Lirimi nga detyra i zv.ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë Ardi Veliut dhe lirimi nga detyra i zv/ministres së Mbrojtjes Dallëndyshe Bici. Të dy i falenderoj për punën e shkëlqyer që kanë bërë dhe do informojmë për ta detyra të rëndësishme në ditët në vijim”, tha Balluk.

Advertisements

Vijon…

 

Advertisements

Related Articles

Back to top button