Luana largohet nga Top Channel? Ku do e shohim moderatoren

0
134

Së fundmi në media po përflitet se Luana po largohet nga Top Channel, televizioni ku ajo ka punuar prej 15 vitesh.

Burime për “Gazeta Express” bëjnë me dije se Luana po largohet nga ky televizion dhe tashmë emisionet e saj do të mbajnë logon e një televizioni tjetër.

Megjithatë nuk dihet sa i vërtetë është ky lajm dhe vetë Luana nuk ka reaguar ende.

Moderatorja aktualisht po punon me këngët e reja dhe pritet që së shpejti të sjellë projekte.