Makina luksoze bën “drift” në autostradën Tiranë-Durrës, por nuk përfundon aspak mirë (video)

0
84

Një makinë luksoze është filmuar në momentin që aksidentohet në autostradën Tiranë-Durrës.

Makina tip “Porsche” nis të bëjë “drift” në mes të autostradës, ndërsa filmohet nga disa persona që e shoqërojnë në një makinë tjetër.

Por vetëm pas disa rrëshqitjeve në rrugë, shoferi humb kontrollin dhe përfundon jashtë rruge, dyshohet duke u përplasur edhe me pemën.