Lajme

Makina në Lezhë del nga rruga dhe përfundon në kanalin me ujë, plagosen 4 vajza

Advertisements

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në aksin Lezhë-Shëngjin.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se nga aksidenti kanë mbetur të plagosura katër vajza.

Këto të fundit janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore ndërsa gjendja e tyre dhe identitetet ende nuk dihen.

Advertisements

Automjeti me të cilin udhëtonin katër vajzat ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal me ujë ndërsa policia e zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje.

Advertisements

Related Articles

Back to top button