Lajme

Makina përmbyset në rrugë në aksin Koplik-Shkodër, dy persona në gjendje të rëndë

Advertisements

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin Koplik-Shkodër në afërsi të ish-Institutit të Misrit.

Burime për Abc bëjnë me dijes e një makinë është përplasur me murin anësor të rrugës dhe është përmbysur.

Advertisements

Ndërkohë dy personat që gjendeshin në mjet kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar menjëherë në spital, ku ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Advertisements

Related Articles

Back to top button