HomeShendetsiMe 9 motra dhe vëllezër, lind fëmija gjigant në Spitalin Amerikan

Me 9 motra dhe vëllezër, lind fëmija gjigant në Spitalin Amerikan

Në orët e para të mëngjesit të së martës tek Spitali Amerikan ka ardhur në jetë një “gjigant”. Bebja që erdhi në jetë në orën 05.19 peshon plot 6.2 kg.

Ai është i dhjeti për prindërit e tij pasi ka edhe nëntë vëllezër dhe motra.

Doktoresha Obstetër-Gjinekologe në Spitalin Amerikan Ana Sula, e cili priti foshnjën, shkruan në një postim: “Një pacient kinder surprise.

Të paktën ia vlen të shohësh sesi vjen në jetë një gjigant.” /abcnews.al/

Must Read

spot_img