HomeLajmeMe deklaratën E BUJSHME, Florian Marku flet pas fitores së madhe

Me deklaratën E BUJSHME, Florian Marku flet pas fitores së madhe

Florian Marku e ka fituar ndeshjen ndaj Maxim Prodan.

Marku ka treguar paraqitje shumë të mirë, duke triumfuar me vendim të gjyqtarëve, përcjell GazetaBlic Sport.

Marku pas ndeshjes tha se është tepër i lumtur për këtë fitore që ka arritur.

“E mposhta, më kanë nënvlerësuar, e kam mposhtur Prodanin, unë kam sakrifikuar shumë për këtë sport. Tani do të bëhem baba dhe do të bëjë gjithçka për familjen time”, tha shkurtimisht Florian Marku për DAZN.

Must Read

spot_img