Me flokë të prera si djalë, në ditën e lindjes del foto e rrallë e Rudina Hajdarit

0
60

Ish-deputeten Rudina Hajdari sot feston ditën e lindjes. Ajo feston sot 34-vjetorin.

Nuk kishte sesi në një ditë aq të veçantë për ish-deputeten të mundonin urimet e veçanta nga të afërmit dhe miqtë e saj.

Por ajo që ra në sy ishte një foto në Instastory, ku Hajdari ishte pranë mikeshave të saj, foto e bërë si duket disa vite më parë.

Ish deputeteja shihet me një “look” krejtësish ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim. Ajo shihet me flokët e prera shkurt si një djalë, ndërsa ka veshur një kanatiere të zezë dhe një palë xhinse të grisura tek gjuri.