Me moshe eshte 44 vjece Por Inis Gjoni duket me e re , si te ishte 20 vjece ne keto foto

0
103

Inis Gjoni eshte nje prej ikonave te bukurise shqiptare .Ajo gjithmone ka terhequr vemendje per pamjen e saj te kuruar.

Per Inisin koha ka ndalur pasi ajo vazhdon te ruaje te njejten freski dhe bukuri pavaresisht se vitet ikin..

Ajo ka publikuar disa foto nga pushimet e saj ne plazh ku vuri ne pah fizikun e saj te persosur.

Inisi shfaqet e veshur me rroba banjo te zeza teksa del nga deti dhe ne sy bie trupi i saj në super formë.

Ajo duket mjaft terheqese me linjat e saj perfekte. Ne nje nder fotot e tjeta te publikuara ne sy bie dhe barku i saj i sheshte.

Edhe pse eshte nene e nje vajze ajo ka nje trup perfekt!