HomeLajme“Më shkatërrove jetën, vete q**** me një plak në Sauk”/ Burri kap...

“Më shkatërrove jetën, vete q**** me një plak në Sauk”/ Burri kap mat gruan me ‘dashnorin’ në Tiranë (VIDEO)

Një video e pazakontë është publikuar këtë të Mërkurë në media e rrjete sociale.

Në pamje shihet një burrë e një grua të cilët gr inden në një lokal.

Burri e akuzon gruan për tradhti. “…Ta q**** robt se ke tre vjet që më shkat ërrove jetën. Po të ushqej me bukë dhe ikën q***** me një plak atje në Sauk…”, i thotë ai mes të tjerash.

Raportohet se video është filmuar këtë të Mërkurë në një lokal në afër terminalit ndërqytetës në Qytetin Studenti.

Must Read

spot_img