Me xhinse të grisura dhe flokë të shkurtra, publikohet fotoja e rrallë e ish-deputetes Rudina Hajdari

0
74

Ish-deputetja Rudina Hajdari mbrëmjen e djeshme festoi ditëlindjen e saj të 34.

Si rrallëherë është publikuar fotoja e saj nga koha kur jetonte në SHBA.

Asokohe ajo mbante flokët e shkurtër dhe në foto ka dalë me dy mikesha të saj.

Nuk dihet nëse fotoja e Hajdarit është shkrepur gjatë kohës që kryente studimet.

Kujtojmë se Hajdari garoi në zgjedhjet e 25 prillit nën logon e partisë “Nisma Thurje” por pa mundur të marrë votat e nevojshme për të marrë një tjetër mandate deputeti.