Lajme

Media zviceriane artikull për vendin tonë, Rama: Shqipëria turistike vijon të bëjë jehonë!

Advertisements

Kryeministri Edi Rama ka publikuar artikullin e medias prestigjoze zviceriane, e cila iu ka sugjeruar lexuesve që të vijnë për pushimet e shtatorit në Shqipëri.

Rama në postimin e tij thekson se vendi ynë renditet në artikull si destinacioni i parë i preferuar, krahas Stambollit, Hieres në Francë, Algraves në Portugali dhe Kalabrisë në Itali.

albsig

“Shqipëria turistike vijon të bëjë jehonë në mediat e huaja🗞

“20 Minutes”, një media shumë e njohur zvicerane, në një artikull të fundit të saj iu sugjeron lexuesve që të vijnë për pushimet e shtatorit në Shqipëri

Advertisements

Shqipëria renditet në artikull si destinacioni i parë i preferuar, krahas Stambollit, Hieres në Francë, Algraves në Portugali dhe Kalabrisë në Itali”, shkruan Rama.

Advertisements

Related Articles

Back to top button