HomeLajmeMëngjes i errët! Shuhet komentatori i sportit, Kosta Grillo humb betejën me...

Mëngjes i errët! Shuhet komentatori i sportit, Kosta Grillo humb betejën me Covid

Kosta Grillo, komentatori i njohur i sportit ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

Mësohet se pas një beteje të gjatë me Covid-19, ai nuk ka mundur ta fitojë dot betejën.

Pas afro 2 muajsh i infektuar, Grillo ka mbyllur sytë përgjithmonë mëngjesin e sotëm.

Ai u dërgua për mjekim të specializuar në Turqi por fatkeqësisht lajmi i trishtë ka mbërritur në Tiranë mëngjesin e kësaj të marte, 5 tetor 2021.

Lajmi konfirmohet dhe nga kolegu i Kosta Grillos, gazetari Ervin Baku “Vellai yne nuk ia doli dot! Te ndritte shpirti KOSTA GRILLO!”

Must Read

spot_img