Mevlani zbraz zemrën: Me Antonelën kisha ditët më mira

0
65

Mevlani vazhdon të jetë një ndër protagonistët më të përfolur të momentit.

Jeta e tij private gjendet shpesh në krye të mediave, shkruan nzoom.biz.

Ai diskutohet shumë për lidhjet e dashurisë që i pati prej kur u bë pjesë e programit “Për’puthen” e madje edhe për ndarjet.

Artisti i njohur shqiptar ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku i’u dha fund të gjitha thashethëmeve për lidhjet e tij.

Çka tha ai për Antonelën dhe me kë nuk i ka punët mirë që nuk do ta sheh me sy?

Për këto e detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz