Mikela e zhgénjyer nga Alvisa: Teksa e merrja në telefon të qetësohej ajo qeshte me…(FOTO)

0
28

Shantazhi që Alvisa pretendon se i është bërë nga Hyseni teksa po njihej me Bashkimin është diskutuar mbrëmjen e mbrëmshme në Për’puthen Prime.

Hyseni ka kërkuar të ndërhyjë në emision për të sqaruar pamjet që ka regjistruar, ku shfàqet Alvisa pranë Bashkimit.

Mikela ishte një nga personazhet e cila teksa po dëgjonte rréfimin e Hysenit, u shpreh shume e zhgénjyer dhe filloi t’i kthéhej Alvises me fjale fýese.

Doje të kapje në vende të tjera…”/Provokimet në takimin Bruno-Alvisa nxisin debat në studio – Top Channel
Për këtë, ajo beri edhe një postim ne ‘InstaStory’-n e saj, ku teksa kishte vendosur foton ku përqafonte Alvisen dhe i qëndronte afër, shkruante:

“Gjerat qe te vràsin me shume jane ato qe ti ke me afer zemres. Une kur te kam MIKE s’te màshtròj KURRE. I kam qendruar ne krahe gjithmone dhe u màshtròva, une isha ajo qe akùzova gjoja ish-in e saj, une i mbushja mendjen 2 ore ne telefon ne mes te nates te mos linte programin, kur ajo ishte ne makine me te dhe tallej. Ajo nuk eshte vajze e dobet, perkundrazi shume femer e forte e s’do e shkélte kurre nje mashkull, as nuk do e dhùnonte”- shkruan Mikela teksa shpreh zhgénjimin e saj.