Lajme

“Mirëmëngjes”, Rama fillon ditën me pamjet nga segmeti i ri Palasë-Dhërmi: Shkurton kohën e udhëtimit për në bregdet

Advertisements

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me publikimin e pamjeve të segmentit të ri Palasë-Dhërmi i cili u hap tre ditë më parë për qarkullimin e automjeteve.

Krah videos Rama shkruan se ky aks lehtëson dhe shkurton kohën e udhëtimit turistik përgjatë bregdetit.

albsig

“MIRËMËNGJES

Advertisements

dhe me segmentin e ri Palasë – Dhërmi, i hapur për qarkullimin e automjeteve duke lehtësuar e shkurtuar kohën e udhëtimit turistik përgjatë bregdetit të jugut, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

Advertisements

Related Articles

Back to top button