HomeRozeModeratorja e njohur shqiptare paska 8 kunata dhe tregon si i ka...

Moderatorja e njohur shqiptare paska 8 kunata dhe tregon si i ka punët me to

Gazetarja e njohur Fiori Dardha e cila ka jo një po 8 kunata dhe ia del për së mbari.

Së fundmi, Fiori ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit, ku mes të tjerash e kanë pyetur për marrëdhënien me kunatat, duke ka treguar se me të gjitha ka marrëdhënie të shkëlqyera.

“Në një foto që ke postuar mbaj mend sikur ke tetë kunata.

Si ja del dhe si i ke marrëdhëniet?”, e ka pyetur dikush. “E vërtetë! Bashkëshorti imë shtë djalë i vetëm, i fundit pas tetë motrave.

Si ia dal?! Me kunatat kam marrëdhënie të shkëlqyera!

Kanë të gjitha familjet e tyre dhe kur mblidhemi së bashku, kënaqemi shumë. Fundja, një nuse kanë, ndaj më mbajnë me kimet!”, është përgjigjur ajo.

Must Read

spot_img