Moderatorja shqiptare habit me deklaratën e saj: Më ka ngacmuar futbollisti i Barcelonës

0
324

Elmira Sadrija është kthyer tashmë në një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Moderatorja sportive nga Kosova së fundmi ka bërë një deklaratë në një emision në ATV, ku ka treguar se është ngacmuar nga një futbollist i Barcelonës.

Elmira theksoi se kjo ka bërë të jetë lajm në të shumë portale të Ballkanit, si në Kroaci, Serbi apo në Malin e Zi.

“Ngacmimi i fundit ka qenë në shtator të vitit të kaluar, kur unë kam arritur të bëhem lajm në Ballkan dhe pak më gjerë që nuk e kam kuptuar përse.

Përmes followers në Instagram, kam pa që kam qenë në top lajmet në Kroaci, Bosnjë, Serbi, Mal të Zi, edhe kjo ka pasur të bëjë me një futbollist të Barcelonës”, u shpreh bukuroshja.