Lajme

“Molla e sherrit” një femër/ Plagosja e të riut në Ksamil, 37-vjeçari u godit me shishe në kokë

Advertisements

Zbardhen të tjera detaje nga sherri në Ksamil ku mbeti i plagosur një 37-vjeçar.

Burime bëjnë me dije se Elmir Myrdini është goditur me shishe në kokë nga Gentian Zikollari. Shkak i sherrit dyshohet të jetë bërë një vajzë ndërsa kanë nisur hetimet nga autoritetet.

Advertisements

Myrdini është mjekuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën ndërsa Zikollari po kërkohet nga policia.

Advertisements

Related Articles

Back to top button