Lajme

Moti bën kthesën e madhe në ditët në vijim, kjo do të jetë dita me reshjet të shumta

Advertisements

Java e ardhshme pritet të rikthejë sërish reshjet e shiut në vendin tonë.

Ndërkohë që pritet të ketë një rënie të lehtë të temperaturave sa i përket vlerave maksimale.

Gjatë gjithë javës pritet që moti të jetë i paqendrueshëm.

Advertisements

Dita e martë dhe e mërkurë pritet të ketë sasi më të madhe reshjesh në vend.

Advertisements

Related Articles

Back to top button