Lajme

Moti merr kthesën e madhe, çfarë pritet të ndodhë ditën e nesërme

Advertisements

Paraditja pritet të nis ëme vranësira, ndërsa në mesdite do të kemi kthjellime të përkohshme. Ndërkohë pasditja do të risjellë sërish rikthim të vranësirave në të gjithë territorin, të cilat do të shoqërohen me reshje shiu por edhe me shkarkesa elektrike.

Sa i përket temperaturave ato pritet të arrijnë në 30 gradë celcius në vlerën maksimale, dhe në 16 gradë sa i përket vlerave të ulëta.

Advertisements

Parashikimi i motit:

Advertisements

Related Articles

Back to top button