HomeLajmeMoti sot e nesër në Shqipëri, në rajon dhe Europë

Moti sot e nesër në Shqipëri, në rajon dhe Europë

Të dielën pritet mot me diell dhe i nxehtë në vendin tonë.

Ndërkohë në rajon dhe më gjërë, moti sot dhe nesër nga Motilokal parashikohet si më poshtë:

Must Read

spot_img